Kocaeli Sürgülü Sistemler

Kocaeli Sürgülü Sistemler – Asil Dizayn | 0262 325 54 80 | 0541 649 82 88

Katlanır cam, genellikle ev balkonlarında kullanılmaktadır. Her balkon tipine uygun şekilde kullanılabilen katlanır cam çeşitleri bulunmaktadır. Ev balkonları dışında restaurant, cafe, bar, kış bahçesi ve çatı katlarının dekorasyonunda da yaygın olarak kullanılabilmektedir. Katlanır cam balkon sistemi herhangi bir işçilik gerektirmeden, mekanınızın görünümünü bozmadan uygulanabilen bir sistemdir.

Balkonlarda gördüğünüz cam döşemeler, balkonların evin iç kısımlarındaki gibi soğuk havalarda da sıcak bir hale gelmesini sağlar. Katlanabilir yapısı ile camlar isteğe göre açılıp kapanabilir özelliğe sahiptir. Apartman dairelerinde yaşayan kişilerin ilk tercihleri arasındadır.

Evinizin balkonları ve bahçeleri bu sistem sayesinde modern görünümlü kış bahçeleri haline gelebilmektedir. Böylelikle kış aylarında daha sıcak ve keyifli bir ortama sahip olmuş olursunuz. Askılı katlanır sistemler aynı zamanda ısı ve ses yalıtımına da sahip sistemlerdir.

Kocaeli Sürgülü Sistemler, İzmit Sürgülü Sistemler, Başiskele Sürgülü Sistemler, Çayırova Sürgülü Sistemler, Darıca Sürgülü Sistemler, Derince Sürgülü Sistemler, Dilovası Sürgülü Sistemler, Gebze Sürgülü Sistemler, Gölcük Sürgülü Sistemler, Kandıra Sürgülü Sistemler, Karamürsel Sürgülü Sistemler, Kartepe Sürgülü Sistemler, Körfez Sürgülü Sistemler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to top
HEMEN ARA
CANLI DESTEK
WHATSAPP